— Novinky —

Zajišťujeme repase baterií do Vašich elektrokol. Do starších kol je někdy obtížné sehnat baterie a není moc výběr. Tak přineste svoji baterii a my vyměníme "střeva" a do Vašeho pouzdra umíme dát i silnější články a baterii výrazně povýšit.

Bikepacking

21.07.2021

Víte jak správně nabalit kolo .. a hlavně jak ho nenabalit blbě :-) .. přijďte se poradit .. víme o tom své :-)

Cyklokroužek

20.06.2021

Začínají se nám rýsovat věkové skupiny pro kroužek. Zatím máme skupinu 6-9 let a 10-13 let. A dále je poptávka na individuální výuku pro ty nejmenší aby se naučili na kolo nasednout odrazit a jet. Takže i na toto se připravujeme. Dejte nám vědět další nápady :-)

Tak toto je aktuálně v naší nabídce bazaru .. tak se přijďte podívat :-)

Jelikož již nejsou nová jízdní kola .. prostě sklady dodavatelů zejí prázdnotou .. tak jsme rozjeli bazar .. máme již první 3 kola na prodejně .. pokud máte kolo které chcete prodat tak ho k nám dovezte a domluvíme se ..

Letošní první závody České Enduro série .. Kolopravna měla solidní zastoupení :-)

Umisťujeme reklamní banery kolem Slatiňan. Pokud máte plot, nebo zeď na vhodném místě, tak bychom vám za povolení k umístění provedli servis kola zdarma :-)

Pandemie zamávala s výrobou po celém světě a dotkla se i dodávek jízdních kol a servisních dílů. Snažíme se vytvořit zásoby a tak Vám moc nabídnout servis v plném rozsahu. Vice viz článek: