— Novinky —

Chybí vám informace kolik váží Vaše kolo .. přijďte a my Vám jej zvážíme a budete mít jasno :-)

První setkání se povedlo a děti hlásili nadšení :-) .. stavíme další překážky a kupujeme další kola aby si děti měli kde hrát ..

7.9. v 17:00 máme první trénink kde se podíváme co děti umí a jak jezdí. Zkusí si přejet nerovnosti, přejet lávku, projet hadí uličkou a třeba i malý skok. Následně děti rozdělíme a domluvíme termíny tréninků.

Sešlo se nám již 8 kol v bazaru .. přijďte se podívat pokud nemusíte mít nové :-)

Zajišťujeme repase baterií do Vašich elektrokol. Do starších kol je někdy obtížné sehnat baterie a není moc výběr. Tak přineste svoji baterii a my vyměníme "střeva" a do Vašeho pouzdra umíme dát i silnější články a baterii výrazně povýšit.

Bikepacking

21.07.2021

Víte jak správně nabalit kolo .. a hlavně jak ho nenabalit blbě :-) .. přijďte se poradit .. víme o tom své :-)

Cyklokroužek

20.06.2021

Začínají se nám rýsovat věkové skupiny pro kroužek. Zatím máme skupinu 6-9 let a 10-13 let. A dále je poptávka na individuální výuku pro ty nejmenší aby se naučili na kolo nasednout odrazit a jet. Takže i na toto se připravujeme. Dejte nám vědět další nápady :-)

Tak toto je aktuálně v naší nabídce bazaru .. tak se přijďte podívat :-)

Jelikož již nejsou nová jízdní kola .. prostě sklady dodavatelů zejí prázdnotou .. tak jsme rozjeli bazar .. máme již první 3 kola na prodejně .. pokud máte kolo které chcete prodat tak ho k nám dovezte a domluvíme se ..